Zacapa - mistrovství Golf Tour na brutto rány 2020

Zveme vás k účasti na turnaji na Karlštejně (13.8.2020), v rámci nějž se odehraje mistrovství Golf Tour na brutto rány o láhev rumu Zacapa.

Turnaj proběhne v rámci 8. turnaje série MASTERS, kde na vás čeká špičkový turnajový servis, mnoho turnajových soutěží a celodenní catering.

Registrujte se na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 


| Kategorie: MASTERS Novinky | | Zobrazení: 30

Texas Scramble Dvojic 2020 - Kunětická hora / 5.-6.9.2020

Zapojte se i vy do dvoudenního golfového klání ve formátu Texas Scramble dvojic, které proběhne první víkend v září, tj. 5.-6.9.2020 na Kunětické hoře.

Čeká na vás nejen dva dny zábavného golfu, ale i bohatý program, super gastronomie, sobotní večírek s pokerovým turnajem, který pro vás chystáme společně s Rebuy Stars Casino. Dále se mlžete těšit na kouzelníka, představení v pole dance. Ochutnat můžete skvělá vína K2t a rumy od Global Wines & Spirits. O pohodu se vám budou starat krásné hostesky a náš profesionální tým.

Pravidla golfu v Texasu najdete ZDE.

 


| Kategorie: Texas Scramble | | Zobrazení: 439

Beskydy Challenge 2020

Pojeďte s námi na 4 dny (nebo i kratší doby, dle vašeho výběru) do Beskyd na golf.

Zahrajeme si na zdejších golfových klenotech - na Čeladné (2x - New & Old Course), Ostravici a Ropici.

V rámci 4 kol se utkáme o mistra Beskyd a ti nejlepší si odnesou ceny v podobě regionálních dobrot.

Můžete se zapojit do celého čtyřdenního pobytu a nebo si vyberte jakékoliv hrací dny z nabídky - vítěz je dán nejvyšším počtem stablefordových bodů.

Turnaje probíhají v rámci golfových sérií MASTERS a BIRDIE, tedy v rámci turnajů vám bude zajištěn plný turnajový servis a catering, které tyto série nabízí. Turnaje jsou vypsány na ČGF serveru a tedy na úpravu hcp.


Strana 1 z 8