Celoroční tour nabídne hráčům atraktivní celoroční soutěže o zajímavé ceny a to nejen pro jednotlivce, ale i pro týmy.

Bodový systém je nastaven tak, aby dával šanci jak hráčům s nízkými, tak i vysokými hcp.

Chceme, aby soutěže byly napínavé až do posledních turnajů túry.

 

Soutěž jednotlivců

Tour obsahuje 10 turnajů základní části a 2 finálové turnaje, které proběhnou na Penati.

Základní část končí 15.9.2016 turnajem na Albatrossu určí postupující desítku "10" hráčů na finále na Penati (19. - 20. 9. 2016).

Hráči si připisují do celoročního žebříčku body - turnajové výsledky - z jednotlivých turnajů, kterých se účastní.

Do žebříčku se započítávají výsledky ze všech turnajů.

Turnajový výsledek (TV) je dán následujícím bodovým systémem: TV = 2x NETTO + BRUTTO

Do finále na Penati postupuje prvních deset "10" hráčů na žebříčku po základní části, tj. po turnaji na Albatrossu a účast na turnaji je zdarma. Hrát budeme obě hřiště, jak Heritage (19.9.2016), tak i Legend (20.9.2016). Vítěz dvoudenního finále vyhraje celoroční pohár vítěze tour.

V rámci soutěže jednotlivců hrajeme kromě postupu do finále i o řadu věcných cen a vítězové těchto cen budou známy po turnaji na Albatrossu 15.9.2016, kde budou ceny i předány.

  • 1-penati
  • 11-longdrive
  • 12-business_proam
  • 2-belek
  • 3-kamara_lamax
  • 4-vinoteka
  • 6-bag_callaway

 

Týmová soutěž

Hráči mohou v rámci tour vytvořit a zaregistrovat své týmy a zapojit se tak do soutěže týmů. Tým v turnaji tvoří kapitán a maximálně 3 další hráči, kteří mohou být různí v rámci turnajů (kapitán je stejný po celý rok). Pokud hraje v turnaji za tým méně než 4 hráči, pak si tým připíše do žebříčku méně bodů. Týmy si připisují na své konto do žebříčku celoroční soutěže součet turnajových výsledků jednotlivých hráčů týmu. Započítávají se výsledky ze všech turnajů. Bodový systém je stejný jako je tomu u soutěže jednotlivců. Nejlepší tým vyhrává hlavní cenu od partnera soutěže - Restaurace Řízkárna - MAXI 3/4 metrový řízek ... a tento řízek sníst, bude chtít opravdu týmový výkon :-)

Registrujte svůj tým ZDE, uveďte název týmu, kapitána týmu a vždy před začátkem turnaje nahlaste na tento mail nebo ráno na akreditaci složení týmu.